Dokovacia stanica Vášho notebooku

Všetci, ktorí často cestujú s notebookom, túto zložitú situáciu dobre poznajú. Na jednom mieste odpoja všetky periférne zariadenia, ako je monitor, tlačiareň, myš, scaner a ostatné, aby ich na druhom mieste svojej cesty opäť prácne zapájali späť. Takto zdĺhavo sa môže situácia neustále opakovať, alebo je tu jedinečná možnosť využiť elegantné riešenie v podobe univerzálnej dokovacej stanice, ako je napríklad i-Tec Metal Docking Station.
grafická analýza
 
i-Tec Metal Docking Station
 
–        Táto dokovacia stanica je vybavená množstvom rozširujúcich portov, do ktorých napevno pripojíte všetky potrebné periférne zariadenia a vo chvíli, keď budete potrebovať, stačí dokovaciu stanicu pripojiť k notebooku jedným zacvaknutím,  prostredníctvom jediného USB konektora.
 
–        Pre pripojenie externých monitorov, televízie, alebo projektora možno využiť portov DVI, HDMI a DisplayPort. V prípade súčasného zapojenia do HDMI a DispalyPortu uprednostní grafický radič práve DisplayPort, aby nebol notebook, prípadne tablet zbytočne zaťažovaný.
technologie tabletu 
–        K dispozícii sú na dokovacej stanici ďalej tri porty USB 3.0 vrátane jedného s podporou nabíjania, gigabitový LAN konektor pre pripojenie k internetovej sieti a samozrejme vstup a výstup pre slúchadlá a mikrofón.
 
–        Táto dokovacia stanica i-Tec Metal Docking Station, ako už napovedá názov, sa vyznačuje kompaktným a elegantným kovovým dizajnom, ktorý bol vyvinutý v súlade s líniou moderných ultrabookov.
 
–        Dokovacia stanica sa dá navyše využívať aj ako podložka pod notebook, alebo tablet, čím docielite lepšiu cirkuláciu vzduchu pod týmto zariadením.
 hudba na disco
Táto dokovacia stanica má jednu veľkú výhodu v tom, že sa dá ňu pripojiť ľubovoľný notebook, ktorý nemá žiadnu úpravu pre klasickú dokovaciu stanicu. Tým Vám odpadá investícia v podobe nového notebooku, práve upraveného na použitie dokovacej stanice.

Dokovacia stanica Vášho notebooku
3.7 (73.33%)3